Nastavení cookies
Trápí vás dlouhá doba splatnosti faktur, 30-60-90 dnů?
S námi můžete mít finance do 2 dnů od vystavení faktury.

Naše společnost čerpá ze zkušeností od roku 1997 a na tomto základě přizpůsobila faktoring více potřebám klientů.
Kvalitu tohoto produktu můžete s námi vyzkoušet i Vy!

Společnost Motracom,s.r.o. byla založena v roce 2000, nicméně zakladatelé společnosti začali čerpat zkušenosti ještě o tři roky dříve v roce 1997. V dané době, bylo hlavní náplní práce řešení pohledávek po lhůtě splatnosti, neboť většina velkých společností na trhu platila s dlouhým prodlením anebo vůbec. Hledání řešení pro pohledávky po splatnosti  v 90-tých letech nebylo nijak jednoduché, protože nebylo z čeho čerpat informace.

V řadě případů se podařilo najít řešení ve vícestranných zápočtech. Rekordem v této oblasti byl námi vytvořený a uskutečněný jedenáctistranný zápočet v objemu 4 mil.Kč. Dalšími způsoby jak zlikvidnit pohledávku po splatnosti byla vícečetná postoupení pohledávky, kde základem úspěchu bylo najít v řetězci obchodních vztahů bonitního odběratele, který třeba přes pět postoupení nakonec uhradil prvotní fakturu.

Vývojem trhu se společnost Motracom,s.r.o. vyprofilovala jako ryze faktoringová společnost, která se snaží přesně definovaný finanční produkt „faktoring" upravit přesně podle potřeb našich klientů. Produkt, který nabízíme se snaží průběžně reflektovat změny na trhu.

Věříme, že pokud využijete našich služeb, budete moci ocenit osobní přístup, profesionalitu a řešení na míru – které není jen klišé-frází, ale ve společnosti Motracom,s.r.o. realita.

6 důvodů proč Motracom
Rychlost

Vyřízení poptávky do 48 hodin.

Jednoduchost

Klademe důraz na minimální administrativní zátěž klienta.

Flexibilita

Náš produkt umožňuje maximálně se přizpůsobit požadavkům klienta.

Osobní přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Transparentnost

Faktoringový náklad je vyjádřen procentním bodem, který obsahuje všechny dílčí poplatky.

Poradenství

Našim klientům nabízíme poradenskou činnost v oblasti pohledávek.